Search
  • Justyna Sempruch

Vedic Art: Warsztaty malarstwa intuicyjnego

Updated: Feb 7, 2020

SZTUKA KTÓRA UWALNIA SZCZEROŚĆ.

Szczerość wobec siebie. Do swojego życia. źródło siły, wiary i mocy, wewnętrznego piękna jakim jest twoje serce i natura w tobie.


Język często nas ogranicza. Kolory, kształty, pędzle i farby otwierają zupełnie nowe sposoby komunikacji - szczególnie z nami samymi, z naszym wnętrzem i podświadomością. Przez pozornie przypadkowe i spontaniczne ruchy pędzla na płótnie Twoja podświadomość komunikuje się z Tobą. Mieszające się farby na palecie skrywają Twoje emocje i mówią o Tobie więcej niż Ci się wydaje. Nie musisz umieć posługiwać się narzędziami malarskimi, by stworzyć obraz, który będzie esencją Ciebie.


Malarstwo Intuicyjne pomoże Ci wyrazić swoją indywidualność. Tu możesz być sobą, bez żadnych nakazów, zakazów i wyuczonych schematów. Nie chcesz malować pędzlem? Możesz spryskać płótno farbą, możesz malować dłońmi. Płótno przed którym staniesz podczas warsztatów i Ty to tylko Twoja przestrzeń, w której wszystko może się wydarzyć. Pamiętaj, malarstwo intuicyjne nie podlega ocenie, więc nie musisz się niczego obawiać. Po prostu bądź sobą.

Podczas dwudniowych warsztatów nauczysz się także jak kontaktować się przez prostą medytację z Twoim wewnętrznym dzieckiem - Twoim najlepszym przyjacielem, o którym prawdopodobnie już dawno zapomniałeś. Poczujesz w sobie cząstkę spontanicznego dziecka, która wyzwala szczerość wobec siebie i nawiązuje kontakt z dorosłym Tobą poprzez kolor, kształt i skupienie na sobie. Uwolnisz swoje emocje, swoje serce i zaczniesz się po prostu uśmiechać do siebie.


****

Chciałabyś / chciałabyś wziąć udział w warsztatach Vedic Art? Zapraszamy na dwudniowe warsztaty, już 27 - 28 stycznia 2018! https://www.facebook.com/events/144388826270719/

Zarezerwuj już dziś online: https://www.komunikacjapolska.com/book-online

lub skontaktuj się z nami: contact@komunikacjapolska.com lub (+48) 519 110 698

54 views0 comments

Recent Posts

See All